aktualizováno: 19.09.2023 08:59:56 

Kabelové štítky a návlačky společnosti ELDING‚ s.r.o.

Univerzální štítky

 

Štítek je vyroben z materiálu BRALEN VA 20-60, svými vlastnostmi a konstrukcí je vhodný pro k označování vodičů, kabelů, trubek a dalších potřebných zařízení. Upevňuje se buď připevněním k označovanému předmětu svazkovací páskem, nebo připojením na kroužek k označení klíčů, zámků a dalších různých identifikací. K připevnění na označovaný předmět se využívá střední příčky v úchytné části štítku za kterou se štítek upevní k označovanému předmětu.

K popisu je určena popisná plocha o rozměru 50x20 mm. Popisná plocha je chráněna průhlednou krytkou, která se zatlačí na připravené dosedací plochy po obvodu popisné plochy. Na popisnou plochu lze označení provést přímo ručně permanentním popisovačem, nebo do prostoru popisu vložit lísteček s požadovaným popisem.

Výhodou popisného štítku UNI oproti ostatním typům je možnost výměny popisky bez demontáže štítku od připevněného předmětu. Změna   popisu se provede sejmutí průhledné krytky z popisného štítku, výměny vložené popisné kartičky, nebo lístečku   a opětné překrytí krytkou zatlačením krytky na popisný štítek. Vkládanou etiketu (popisku) lze popsat na jakékoliv, nejlépe laserové tiskárně. Naše firma Vám může dle Vašeho požadavku připravit popis těchto etiket.                                              

Objednací číslo

Druh, rozměr

Počet ks v balení

Foto

UNI T50 2001 Univerzální kabelový štítek zavírací PE 50 mm x 20 mm, (barva přírodní) 50 ks