Novinky

Pro naše zákazníky nabízíme i nadále službu - gravírování popisu našich hliníkových a kabelových zemních štítků na vlastním gravírovacím zařízení. 
---------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

Zahájili jsme doprodej některých výrobků za sníženou cenu:
Jedná se především o klíčenky v sekci "05-Klíčenky" a kabelové štítky PE 60x24 s barevnou základnou v sekci "01 - štítky" našeho internetového obchodu. Nové ceny uvedených výrobků, snížené o 50%, najdete přímo v našem internetovém obchodě. 

Do doprodeje od 20.1.2020 se 40% slevou jsme zařadili štítky UNI 50x20 s barevnou základnou, kterými lze velmi výrazně identifikovat jednotlivé druhy označovaných systémů. (např. voda - modrá, plyn - žlutá a pod.) Barevné štítky UNI najdete v internetovém obchodě v sekci "01 - štítky".

​​Naše patentované výrobky - SVAZKOVAČE jsou schváleny jako výbava vozidel na pozemních komunikacích (ATEST 8SD 3 267 - MD ČR). SVAZKOVAČE najdete v sekci "07_Doplňky" v našem E-obchodě.

Svazkovače jsou certifikovány TÜV SÜD Czech s.r.o. a schváleny Ministerstvem dopravy České republiky rozhodnutím č. 3267 pro použití výbavy vozidel na pozemních komunikacích (8SD 3267):

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na přání našich zákazníků zvětšit popisnou plochu a přitom zachovat minimální šíři štítku, pro možné upevnění na kabely s ninimálním průměrem jsme vyvinuli štítek o popisné ploše 50 x 10 mm. Štítek je vyroben již z osvědčeného materiálu BRALEN VA 20-60, svými vlastnostmi a konstrukcí je vhodný pro použití ve venkovním i vnitřním použití k označování vodičů, kabelů, trubek a dalších potřebných zařízení. Upevňuje se buď připevněním k označovanému předmětu svazkovacími pásky.  

K popisu je určena popisná plocha o rozměru 50 x 10 mm. Popisná plocha je chráněna průhlednou krytkou, která se zatlačí na připravené dosedací plochy po obvodu popisné plochy.  Výrobek najdete v sekci "01-Štítky"                                  

Objednací číslo

Druh, rozměr

Počet ks v balení

Foto

T50 1001 Kabelový štítek zavírací PE 50 mm x 10 mm, (barva přírodní) 50 ks

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dále jsme pro naše zákazníky připravili  - především pro výrobce el. rozváděčů - Drátovací hřeben DHR 265.32.14 pro uchycení zapojovacího vodiče v rozváděčích. výrobky najdete v sekci "07-Doplňky"

Objednací číslo

Druh, rozměr

Počet ks v balení

Foto

265.32.14.08

Drátovací hřeben DHR 265.32.14 - černý                                    

10 ks

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aktualizováno: 28.05.2024 10:24:26